motorsport-tema3.jpg motorsport-mobile-3.jpg


Archiv noviniek

ds-e-tense-fe-19-01.jpg

DS E-TENSE FE 19: JEDINEČNÁ UKÁŽKA FRANCÚZSKEHO KNOW-HOW VO FORMULE E NESIE PODPIS DS AUTOMOBILES

Spoločnosť DS Automobiles, od sezóny 2015/2016 aktívny účastník majstrovstiev formuly E, sa v roku 2018 stane jediným oficiálnym francúzskym výrobcom monopostu FIA novej generácie.   

DS Automobiles predstavuje svoj nový 100 % elektrický súťažný monopost DS E-TENSE FE 19.

V priebehu uplynulých 3 rokov preukázali technológie vyvinuté športovou divíziou DS Performance svoju účinnosť celkovo štyrmi víťazstvami a desiatimi pódiovými umiestneniami na štyroch svetových kontinentoch. 

satellite.jpg

Moto2

Alex Márquez z tímu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS dorazil do cieľa v daždivom brnianskom Grand Prix ako piaty, čo je jeho najlepší výsledok v tejto sezóne. 

satellite.jpg

Red Bull Racing

Náš partnerský tím Red Bull Racing má za sebou skvelý víkend! D. Ricciardo skončil na 2. mieste a na stupne víťazov tentoraz vystúpil aj jeho tímový kolega M. Verstappen, ktorý obsadil 3. miesto.

satellite_2.jpg

Renault F1

Víkend nepriniesol tímu Renault F1 team žiadne radostné okamihy. J. Palmer štartoval zo 14. miesta a na pretekoch skončil na 19. pozícii, K. Magnussen na trať vyrazil ako 16. a na rovnakom mieste preteky aj dokončil.

satellite.jpg

Renault F1

Po ťažkých kvalifikačných podmienkach J. Palmer štartujúci zo 17. pozície takmer nedosiahol z konečnej 12. pozície na bodované umiestnenie. K. Magnussen sa z 19. štartovej pozície prepracoval v cieli na 15. miesto.

satellite.jpg

Red Bull Racing

D. Ricciardo štartoval z 3. pozície a obhájil ju aj v cieli. Na stupne víťazov vystúpil v Maďarsku už po tretí raz za sebou. Jeho tímový kolega stratil oproti 4. štartovej pozícii jedno miesto a cieľovou čiarou prešiel ako piaty.

satellite.jpg

Moto GP

Potom, čo J. Miller pred tromi týždňami oslavoval svoje prvé víťazstvo v Moto GP, bojoval aj tentoraz o pódiové umiestnenie a po skvelej jazde skončil na 7. mieste. T. Rabat prišiel šestnásty.

satellite.jpg

Moto2

Jazdci nášho partnerského tímu Estrella Galicia Marc VDS majú za sebou ťažký víkend v Nemecku, keď im nehody zmarili výhľad na bodové umiestnenie.

Sme radi, že Alex Marquez podpísal s tímom zmluvu až do roku 2017, a budeme dúfať, že tretí rok spoločnej existencie bude úspešný!

satellite.jpg

Renaut F1 team

Skvelé zlepšenie pre tím Renault Sport F1, ktorý dokončil preteky tesne za bodovaným umiestnením na dvanástej a štrnástej pozícii s pretekármi J. Palmerom a K. Magnussenom.

satellite.jpg

Red Bull Racing

Max Verstappenen sa po druhý raz vo svojej kariére umiestnil na stupni víťazov a obsadil druhé miesto. Daniel Riccardo na domácich pretekoch na Red Bull Ringu prišiel na piatom mieste.

«»1 | |

resizer-video.png